A+ A A-

Protokół z posiedzenia jury konkursu na „Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny Województwa Mazowieckiego” w roku szkolnym 2014/2015

W dniu 14 grudnia 2015 roku w Warszawie, w siedzibie Mazowieckiego Forum Oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego odbyło się posiedzenie jury konkursu na „Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny Województwa Mazowieckiego”.

Jury obradowało w składzie:
- Natalia Wojtyra, Sekretarz Zarządu Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK
- Joanna Lipińska, Członek Zarządu Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK
- Paweł Zań, Członek Zarządu Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK
- Mieczysław Żochowski, Członek Zarządu Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK

Do konkursu zgłoszono: siedem klubów w kategorii szkół podstawowych, trzy kluby w kategorii gimnazjów, cztery kluby w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz jeden klub w kategorii szkół specjalnych.

Jury zapoznało się z dokumentacją i stronami internetowymi prezentującymi roczną działalność poszczególnych szkolnych klubów krajoznawczo-turystycznych w roku szkolnym 2014/2015 oraz wakacji tuż po nim następujących. Przy analizie materiałów ocenie podlegały dokonania, a w mniejszym zakresie szata graficzna. Jury zdecydowało o przyznaniu poszczególnych miejsc następującym klubom.

 

W kategorii szkół podstawowych:

  • I miejsce, SKKT PTTK Dreptaki przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r. w Warszawie, opiekun: Radosław J. Potrac.
  • II miejsce, SKKT „Powsinoga” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Janikowie, opiekun Piotr Maciejewski.
  • III miejsce, trzy kluby równorzędnie: SKKT Wszędołazy przy Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku, opiekun Beata Borkowska; SKKT Turystyczny Klub Przyjaciół Zamków „Mrówki Rajdówki” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Brzeźnicy, opiekun Tadeusz Pomorski; SKKT PTTK „Kościuszkowcy” przy Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku, opiekun Eleonora Całka.
  • IV miejsce SKKT „Powiśle” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wólce Tyrzyńskiej, opiekun Małgorzata Wójtowicz.
  • V miejsce, SKKT „TRAMP-ek” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Ryczywole, opiekun Ewa Bogacka.

 

W kategorii gimnazjów

  • I miejsce, SKKT PTTK „Watra” przy Gimnazjum nr 1 w Płocku, opiekun Artur Brzeski.
  • II miejsce, SKKT PTTK przy Gimnazjum nr 6 im. Prof. Władysława Szafera w Płocku, opiekun Elżbieta Winconek.
  • III miejsce, SKKT „Profesorek” przy I Niepublicznym Gimnazjum ZOK „Profesor” w Płocku, opiekun Iwona Cierpiałkowska.

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych

  • I miejsce, SKKT „Protektory” przy Zespole Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach, opiekun Mirosław Mazur.
  • II miejsce, SKKT PTTK „Mechkom” przy Zespole Szkół Technicznych w Płocku, opiekun Zbigniew Sokołowski.
  • III miejsce, SKKT PTTK „Globtroters” przy III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku, opiekun Bogdan Majewski.
  • IV miejsce, SK PTTK przy Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce, opiekun Ewa Margiel.

 

W kategorii szkół specjalnych

  • I miejsce, SKKT „Biedronki” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Płocku, opiekun Damrawa Korzeniewska.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 23 luty 2016 11:47
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Zaloguj się lub Utwórz konto